تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
✴️مظلومیت جمهوری اسلامی و ملت ایران از دست مدیران بی خیال گریه آور است.✴️جناب دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت،درمان و آموزش پزشکی
با احترام،سه شنبه گذشته اتفاقی در بیمارستان اسلام آباد غرب رخ داد که بار دیگر گواه مظلومیت جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران در محضر مدیران بی خیال بود.

در شهری که برای راه اندازی 13  طرح  بهداشتی و درمانی آن بیش از 60 میلیارد تومان هزینه شده و می شود،بیماران و به ویژه کودکان مظلوم ساعت ها گرمای جهنم گونه بیمارستان را تحمل کردند،چون سیستم خنک کننده کار نمی کرد.و بنده نماینده باید به چندین نفر زنگ زده و پیام بفرستم که مشکل حل شود.

جناب آقای وزیر بنده از نزدیک دلسوزی و فداکاری شما برای ارتقای شاخص های سلامت را میبینم و در طول یک سال اول نمایندگی ام بالغ بر 30 جلسه پیگیری را به شخص و معاونین شما و مدیران استان زحمت دادم .حاصل،بزرگترین جهش حوزه ی انتخابیه ام در امر زیرساخت های درمانی و بهداشتی است و با دیگر دست شما و مدیران زحمتکش شما را می بوسم.ولی خواهش میکنم اجازه ندهید این همه زحمت به خاطر بی خیالی های همیشگی کام مردم را تلخ کند.

عمر وکالت بنده و مدیریت شما و دوستان می گذرد.بیایید در پیشگاه خدا و ملت ایران به گونه ای عمل کنیم که هیچ وقت مدیران ما کفران نعمت نکنند و حوادثی شبیه سه شنبه گذشته بیمارستان اسلام آباد غرب شکل نگیرد.
این نامه را مستقیم به شخص شما تحویل دادم که بگویم در ادای دینم به مردم با کسی تعارف ندارم و لذا در خواست پیگیری و پیشگیری دارم.

"#حشمت_الله_فلاحت_پیشه"
نماینده مردم شریف اسلام آباد غرب و دالاهو
هفتم تیر ماه 1396
طبقه بندی: یادداشت،
[ چهارشنبه 7 تیر 1396 ] [ 08:09 ب.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :