تبلیغات
دکتر حشمت الله فلاحت پیشه

کلیپ

کانال تلگرام

خاطرات سیاسی
✴️توهین به روحانی، توهین به ساختار حقوقی کشور است/
✴️قوه قضاییه با توهین کنندگان برخورد جدی کند/
✴️تخریب رییس جمهوری در مجلس پیگیری خواهد شد./

توهین به روحانی، توهین به ساختار حقوقی کشور است/ قوه قضاییه با توهین‌کنندگان برخورد جدی کند/ تخریب رییس جمهوری در مجلس پیگیری خواهد شد

"#دکترفلاحت‌پیشه عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی #خبرگزاری_برنا، پیرامون  تخریب رییس جمهوری  و توهین هایی که از برخی تریبون ها علیه وی شنیده می شود، گفت:افراد دارای دو شخصیت حقیقی و حقوقی هستند که توهین به شخصیت‌های حقیقی کلا جرم است و نباید صورت گیرد. در برخی موارد نیز توهین به شخصیت های حقوقی مطرح می شود که قابل پیگرد است.

*رییس جمهوری  در کشور حقوق قانونی دارد. آقای روحانی 24 میلیون رای داشته و رییس جمهوری همه است. نباید اجازه دهیم به انتخاب اکثر کشور توهین شود.

*توهین به رییس جمهوری توهین به ساختارهای حقوقی، قانونی و مردمی کشور و زیر سوال بردن رای مردم است، لذا این کار نباید به هیچ وجه صورت بگیرد و قوه قضاییه باید با این توهین کنندگان مقابله جدی کند. حتی در برخی موارد که سیاستمدارهای کشور از حقوق خودشان می‌گذرند، اخلاق سیاسی در جامعه اقتضا می کند برخورد با آنها صورت گیرد.

*این توهین ها حتما در مجلس بررسی و پیگیری خواهد شد، هرچند 25 نفر از این توهین کنندگان شناسایی شده اند.[ شنبه 10 تیر 1396 ] [ 05:44 ب.ظ ] [ علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

مدیر وبلاگ : سجاد حسینی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :