"#دکترفلاحت‌پیشه" عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس در گفت و گو با #جام_جم_آنلاین؛

✴️مجلس طرح تقابل با اقدامات واشنگتن را پیگیری و عملیاتی می کند.


با توجه به اختلافات آیین نامه ای داخل کنگره و در نظر گرفتن برخی ملاحظات بررسی تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران با وقفه روبه رو شده لیکن نباید آن را به مثابه لغو کامل برنامه خصمانه واشنگتن ضد ایران قلمداد نمود.
در شرایط تنش آلود کنونی و نزدیکی بیشتر دولت آمریکا به اعراب در هر مقطعی از زمان احتمال می رود برنامه خصمانه آمریکا علیه ملت ایران به بهانه های واهی دوباره روی میز نمایندگان آمریکایی قرار گیرد.
به تعبیری آمریکایی ها سیاست صبر و انتظار که جزء سیاست های مشترک بین کاخ سفید و کنگره آمریکاست را در مشی سیاست خارجی خود اعمال می کنند که ضروری است دستگاه دیپلماسی کشور بدان حساس بوده و مسئولین از این امر چشم پوشی نکنند.
شایسته است، جمهوری اسلامی ایران بدترین شرایط را در نظر گرفته و پروژه دعاوی طرح های ضدایرانی را در دستور کار قرار دهد.
این طرح از لحاظ کیفیت و کمیت نیاز به چکش کاری و استماع پیشنهادات و نقطه نظرات طیف های متعدد سیاسی در مجلس را دارد، از این رو برآورد ما این است، باید فارغ از اینکه چه تصمیمی در کنگره گرفته می شود مستقلا رفتار و تصمیم گیری کنیم چرا که قطعا ایالات متحده لحظه ای از ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران دست بر نخواهد داشت.
اساسا دشمنی با نظام اسلامی ایران از برنامه های روزمره نمایندگان آمریکایی در سنا بوده و مباحثی همچون برنامه موشکی، ادعای واهی دفاع از تروریسم، موضوعات حقوق بشری و... را دست مایه نیات شوم خود و لابی صهیونیستی می کنند تا به مردم ایران لطمه وارد کنند. بنابراین ما باید بطور مستقل طرح تقابل با اقدامات واشنگتن را پیگیری و عملیاتی کنیم.


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic