تقویت بنیه دفاعی کشور در لایحه برنامه ششم توسعه مورد توجه جدی قرار گیرد‌
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت بنیه دفاعی، سیاست خارجی و توان سایبری باید در لایحه برنامه ششم توسعه مورد توجه جدی قرار بگیرد.

"دکترحشمت الله فلاحت پیشه" در گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم درکرمانشاه از پیشنهاد و تصویب کمیته دفاعی کمیسیون تلفیق برای تقویت بنیه دفاعی در لایحه برنامه ششم توسعه خبر داد و اظهار داشت: کمیته دفاعی کمیسیون تلفیق پیشنهادی برای تقویت توان دفاعی، سیاست خارجی و توان سایبری کشور داشت که با همکاری نمایندگان عضو کمیسیون جایگزین پیشنهاد دولت شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقویت حقوق و مزایای نیروهای نظامی و انتظامی در لایحه برنامه ششم توسعه گفت: تقویت تجهیزات دفاعی کشور نیز در ماده 33 لایحه برنامه ششم توسعه لحاظ شده است.

فلاحت‌پیشه تأکید بر دیپلماسی اقتصادی، دیپلماسی عمومی و رسمی را درباره احکام و برنامه‌های حوزه سیاست خارجی یکی دیگر از اولویتهای در دستور کار لایحه برنامه ششم دانست و افزود: در این لایحه همچنین پاسخگویی به مطالبات بین‌المللی و افزایش روابط دو جانبه و محورهای تنش‌زدایی مورد بررسی قرار گرفت.

وی توجه به حوزه سایبری را نیز از دیگر موارد مورد بررسی در لایحه برنامه ششم توسعه دانست و اظهار داشت: در این کمیسیون تقویت توان سایبری سازمانهای حساس نیز مورد توجه قرار گرفت.دوشنبه 29 آذر 1395

خاطرات سیاسی دکترفلاحت پیشه

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :خاطرات سیاسی ،

چهار ماه تلفیقِ برنامه

"خدمت" و "خیانت"


http://media.icana.ir//Image/2016/12/201612100077015163_Orig.jpg
از شش ماهه اول کارم در این دوره،چهار ماه را شبانه روزی کار کردم. چهار ماهی که عضو کمیسیون تلفیق قانون برنامه ششم بودم. دو ماهه اول تمام طرح های راکد مانده را با جلسات،تذکر،سؤال و تحقیق و تفحص به جریان انداختم.و حتی در مواردی برای مسئولان اهمال کننده یا کارشکن در حق شهر و استانم در خواست اعمال ماده 236 کردم.(ماده ای از آیین نامه که طبق آن مدیران به دادگاه معرفی می شوند.)

 • راه آهن غرب کشور،منطقه ویژه اسلام آباد غرب،بیمارستان دوم شهر و تجهیز بستر درمان دالاهو،تکمیل راه کربلا از پلدختر تا قصرشیرین،منطقه آزاد آن و بازگشایی راه خسروی،راه های روستایی و آسفالت تمام معابر شهرهای حوزه،پایان رکود دانشکده فنی مهندسی رازی،سدها و....طرح حقوق فرهنگیان،بازنشسته ها،کارگران ،کشاورزان و...همه این موارد را در دو ماه پیگیری کردم و گردشکار نظارتی مربوطه را شروع کردم.
 • دلم وقتی به حال این شهر و مظلومیت خودم می گرفت که علاوه بر موارد فوق،شبانه روزی چهار ماهِ اخیرم را به تلفیق اختصاص دادم. اما برخی دوستان بی انصاف فقط مشغول دروغ پراکنی و تخریب بودند. به چپ و راستشان اعتمادی نیست. این معدود افراد همواره در انتخابات از جبهه پایداری در منتها الیه راست تا مشارکت در منتها الیه چپ با هم همدست می شوند و در خدمت فرصت طلبی قرار می گیرند.و خدا می داند آنها عوامل اصلی "#خیانت" به این استان اند که حیف است اصولگرایان اصیل و اصلاح طلبان واقعی گرفتار منفعت طلبی آنها شوند.

 • یک شب احدی از آنها با من تماس گرفت و گفت: 72 ساعت با وجدان خودم کلنجار رفتم؛ آخرش وجدانم برنده شد. و به تو زنگ زدم که بگویم پشیمانم باعث باخت شما شدیم...
این فرصت طلبان زمانیکه جریان موج انتخابات دهم را پیش بینی کردند،دوباره نزدیک شدند و جلسه محرمانه گذاشتند. تاریخ خیانت هایشان به من اجازه نداد به آنها اعتماد کنم و چون بی منفعت شدند،به لباس اصلی خودشان بازگشتند و میزبان بزم های خیانت شدند.

 • از امروز یکشنبه (28 آذر ماه) عمری باقی باشد،از یک طرف بررسی برنامه را چهار شیفته در صحن علنی مجلس آغاز میکنیم و همزمان به عنوان نماینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تلفیق بودجه 1396، ساعات ناهار و استراحت خود را به بودجه اختصاص می دهم.و در ایامی که حتی امکان پاسخ به تلفن را ندارم،خائنان به حقیقت ،به بازی خود ادامه خواهند داد. برای مقایسه آن "#خدمت" و "#خیانت" به خلق و کشور،بخشی از خاطرات چهار ماه گذشته را به عرض می رسانم.

پایان بخش اول...دلم به یاد تو امشب لبالب از شور است / تو کیستی که حریمت چو کعبه مشهور است . . .؟
http://www.amazing.ir/wp-content/uploads/2014/01/sms-hazrate-mohammad.jpg

میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق(ع)گرامی بادجمعه 26 آذر 1395

پیام تسلیت دکتر فلاحت پیشه:

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    

مرحوم "مرادمرادی" یک مصلح بزرگ بود

http://www.axgig.com/images/67157050999775819343.jpg

خدا را شاکرم که توفیق حاصل شد در شروع این دوره خدمتم حضور ایشان رسیدم و مراتب کوچکی و برادری ام را به جا آوردم.
هیچگاه بزرگمنشی ایشان در ایام انتخابات هفتم را فراموش نمی کنم و در دیگر دوران نیز همواره مدیون لطف و برادری اش بودم.
در جریان ترور ناجوانمردانه ریجاب،هنوز در منطقه ترور و در حال انتقال عزیزان شهید و مجروحم بودم که به گوشی موبایلم زنگ زد و با بغض احوالپرسم بود.
مرحوم مراد مرادی در زمانه بازی ها و رقابت های کم عمق سیاسی و انتخاباتی،به ما آموخت عمق اخلاقی و تاریخی برادری را .و خدا می داند در اختلاف افکنی های مختلف میان دو تیره ی بزرگ ایل کلهر،همواره دلتنگ آن پیوندی بودم که ایشان و مرحوم قاسم خسروی ،آن بزرگمرد صبور ایجاد کردند و بهترین خاطره عمر سیاسی مرا رقم زدند. از این دو بزرگ طلب حلالیت کردم و بازهم اگر در حوزه ام انحرافی از افکار وحدت طلبانه ی آنها داشته ام،از مردم عذرخواهی میکنم و خدا را شاکرم که در آخرین دیدار با هر دو عزیز،دست آنها را بوسیدم.


جمعه 26 آذر 1395

خاطرات سیاسی دکتر فلاحت پیشه:

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :خاطرات سیاسی ،

پس از شش ماه پیگیری ۲۴ ساعته عمران و توسعه؛ در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو "#شارو" تنها کلمه ای است که می توانم برای عملکرد این حوزه در چهار ساله قبل از آن به کار گیرم.✳️
 
7"منطقه ویژه اقتصادی"/"پتروشیمی اسلام آبادغرب"

منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب به عقب افتاده ترین منطقه در میان مناطق ۲۳ گانه ای تبدیل شد که بیشترین زحمت تصویب قانون آن در مجلس هشتم برعهده بنده بود.
با آقایان جهانگیری و ترکان در دولت، موضوع پایان "#فریز" منطقه ویژه اسلام آباد غرب را دنبال کرده ام. برخی افراد به خاطر خوش آمد دیگران طرح تأمین آب صنعتی اسلام آباد غرب را راکد کرده بودند و از طرفی ادعای احداث پتروشیمی را مطرح می کردند. یکی از وزرا به سرمایه‌گذاری گفته بود اگر فلان شخص را به جلسات پتروشیمی بیاورید،کل طرح را برهم میزنم. از زمان قانون برنامه چهارم جناب دکتر زنگنه قویترین وزیر حال حاضر دولت آقای روحانی، طرح احداث پتروشیمی بزرگ غرب کشور را در دستور کار داشت.هشت سال نبود او در دولت؛ این طرح عظیم را با وقفه مواجه کرد و در دوره جدید وزارتش، قرار شد در منطقه ویژه اسلام آباد غرب طرح را احداث کند.چون این طرح عظیم؛ به بین المللی ترین پروژه صنعتی استان کرمانشاه تبدیل خواهد شد.
در مجلس نهم نماینده معلوم الحالی علیه یکی از سرمایه‌گذاران پتروشیمی اسلام آباد غرب سخنرانی می کند و به نام آن شخص، اصل طرح پتروشیمی را زیر سوال می‌برد. اگر در آنجا حضور داشتم، به حدی تذکر و اخطار میدادم تا نماینده و باندش را وادار به عذرخواهی کنم. اما این بی کسی و بی دفاعی منجربه گسست جدی در پروژه شد.
هفته پیش هنگام طرح تقاضای تحقیق و تفحص بنده از موضوع قاچاق کالا و ارز، به گونه ای در مقابل رویهء کمیسیون اقتصادی سخن گفتم که به طور بی سابقه ای طرحی را که یکی از کمیسیون‌های قوی مجلس آن را "#رد" کرده بود با با بیش از دو سوم آرا در صحن علنی مجلس تصویب شد. نماینده ای در تحلیل آن روز پر هیجان مجلس گفت: "اینها نمی دانستند که نمی‌توان سربسر فلاحت پیشه گذاشت."
 در موضوع پتروشیمی اسلام آباد غرب، سرمایه‌گذاران را جمع کردم و گفتم: هر جای کشور مشکلی داشتید به عنوان یک پشتوانه بر روی بنده حساب کنید.
"خدا می‌داند این کل رابطه من با سرمایه‌گذاران است."
رسوا شدند کسانی که در انتخابات مجلس نهم مرا با اتهامات مالی تخریب کردند، نتیجه گرفتند ولی بعد از آن هم نفرین سرمایه‌گذار پشت سرشان بود و هم کارگر.
 برای رفع مانع صدور مجوز "#محیط_زیست" تا جایی پیش رفتم که حتی آقای نوبخت سخنگوی دولت نیز گفت: با شما موافقم در مورد پتروشیمی آنها همچون "#محیط_ایست" عمل کرده اند و سرانجام مجوز مربوطه صادر شد، برای تسهیلات 1.5 میلیارد یورویی (حدود ۶ هزار میلیارد تومان) طرح پتروشیمی نیز هم از وزیر اقتصاد و دکتر نوبخت کمک گرفتم و هم دیگر مدیران عامل بانکها همچون آقای دکتر چغازردی مدیرعاملِ کرمانشاهی بانک سپه را به کمک فراخواندم و سرانجام جناب آقای افخمی مدیرعامل قصرشیرینی بانک صنعت و معدن نامه عاملیت بانک را امضا کرد والبته سرمایه گذاران نیز در ایام رکودمالی خود، برادری کردند و سهم سپرده خود را افزایش دادند و درکل امروز بعد از سه ماه پیگیری غیررسمی و شش ما نمایندگی مجلس؛ خدایا شکر. به جایی رسیده ایم که دورِ این بوستان "#شارو" شده را حصاری زده ایم تا کسی جرأت نگاه چپ به حقوق این مردم را نداشته باشد و در داخل نیز مشغول احیای این باغ سوخته ایم و از خدا می‌خواهیم بهار آینده بخشی از جوانه ها سر از خاک برآورده و درختان نیمه سوخته،شکسته و شاخ و برگ ریخته شهرمان، سبزی بهار را قشنگ تر نمایند.
دعا کنید؛ دستبوس شما
"حشمت الله فلاحت پیشه"

پایان بخش هفتم (پایان)


بازدید دکتر فلاحت پیشه از صنایع هواپیما سازی کشور در اصفهان

رئیس کمیته سیاسی،خارجی و دفاعی تلفیق در این بازدید از توانایی های خودکفای کشور در ساخت انواع هواپیما ،جت و هلی کوپتر بازدید کرد.


http://a2.tnews.ir/2016/07/18/66783327_70449769dfdae.jpg

دکتر فلاحت پیشه در خلال این بازدید گفت: در تلفیق برنامه و بودجه حمایت ویژه ای از صنایع استراتژیک کشور خواهیم داشت.


جمعه 26 آذر 1395

خاطرات سیاسی دکتر فلاحت پیشه:

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :خاطرات سیاسی ،

پس از شش ماه پیگیری ۲۴ ساعته عمران و توسعه؛ در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو "#شارو" تنها کلمه ای است که می توانم برای عملکرد این حوزه در چهار ساله قبل از آن به کار گیرم.
 
6 "دانشگاه"

 • در زمانیکه بنده ایدهء ایجاد دانشگاه فنی و مهندسی رازی در اسلام آباد غرب را مطرح کردم؛ خیلی از افراد حتی چنین فکری را نیز به مخیلهء خود راه ندادند. ببینید این دانشگاه چه وضعیتی پیدا کرده و در این ایام چند واحد دانشگاهی به شهرستانهای دیگر استان داده شده است؟
 • دکتر کریمی فرماندار محترم اسلام آباد غرب در یکی از جلسات پیگیری پروژه ها با عصبانیت خطاب به مسئولان دانشگاه رازی گفت: اگر آقای فلاحت پیشه نیامده بود،اکنون دانشگاه را تعطیل کرده بودید.
 • در دوره هشتم زمین احداث دانشکده فنی و مهندسی رازی را مشخص کرده بودیم. یک میلیارد تومان پول احداث هنوز روی حساب دانشگاه است. و یک میلیارد تومان نیز کمکِ یکی از خیرین عزیز آماده بود. به حدی این "شاروی"  علم برایم دردآور بود که دیگر به سمت "سؤال" از وزیر نرفتم، بلکه درخواست اعمال ماده ۲۳۶ آئین‌نامه داخلی کردم که طبق آن مسئولان اهمال کار را باید به دادگاه معرفی کنند. یعنی تهدید کردم که اگر رفع مشکل نشود، دو وزیر علوم و جهاد کشاورزی( به خاطر رفع مانع مربوط به منابع طبیعی) را با رأی مجلس به دادگاه احضار خواهیم کرد.
 • به این موضوع رکود دانشگاههای آزاد و پیام نور اسلام آباد غرب و دالاهو را نیز باید اضافه کرد که هر یک قصه ای دراز دارند.

پایان بخش ششم...
 


برچسب ها: اسلام آباد غرب ، فلاحت پیشه ، دانشگاه رازی ،

دکتر فلاحت پیشه رئیس کمیته دعاوی حقوقی بین ایران و آمریکا شد
برزگر دبیر گروه تحقیق و تفحص با اعلام این خبر گفت : پس از انتخاب 15 عضو اصلی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی،آنها نیز در اولین جلسه رسمی خود اعضای هیأت رئیسه را انتخاب کردند.

به گفته وی ؛ بر این اساس:

دکتـــرفـــلاحت پیشـــه به عنوان رئیس،علیرضا رحیمی به عنوان نایب رئیس اول،مسعود گودرزی به عنوان نایب رئیس دوم و شهروز برزگر به عنوان دبیر این هیات انتخاب شدند.با 230 میلیارد تومان افزایش؛ بودجه رزمندگان معسر و جانبازان زیر 25 درصد برای سال آینده به 730 میلیارد تومان رسید

http://basijnews.ir/files/fa/news/1395/4/5/535527_185.jpg

دکترفلاحت پیشه:با توجه به قانونی که در تلفیق برنامه تصویب کردیم تلاش خواهیم کرد که در تلفیق بودجه نیز بودجه رزمندگان معسر و جانبازان زیر 25 درصد را افزایش دهیم.برچسب ها: رزمندگان معسر ، جانبازان زیر 25 درصد ، فلاحت پیشه ،

دنبالک ها: خانه ملت ،

اعضای کمیته تحقیق و تفحص از پرونده‌های حقوقی بین ایران و آمریکا انتخاب شدند

نمایندگان منتخب این کمیته عبارتند از: "فلاحت_پیشه"، نوریان، گودرزی ، علوی، ‌رحیمی، کواکبیان، پورمختار، نقوی حسینی، برزگر، مصری، فاطمه حسینی، کوهکن، دهقانی، قاضی‌پور و کوچکی ن‍‍ژاد.

✳️ دکترفلاحت_پیشه با 19 رای موافق از مجموع 20 رای؛ به عنوان نفر اول این کمیته انتخاب شد.برچسب ها: فلاحت پیشه ، کمیسیون امنیت ملی ، کواکبیان ، امریکا ،

سؤال دکتر فلاحت پیشه از وزیر آموزش و پرورش‼️

چرا اثری از برنامه های پیشنهادی شما برای آموزش و پرورش در لایحه بودجه 1396 نیست؟

توان یک وزیر و عمل او به وعده های رای اعتماد در عرصه های علمی همچون لایحه بودجه قابل ارزیابی است.
متاسفانه:

 •  اثری جهتِ ارتقاء شأن و منزلت شغلی معلمان نیست.

 • اقدامی برای اجرای برنامه های رتبه بندی و هم طرازی فرهنگیان صورت نگرفته است.

 • در مورد رفع مشکل معلمان حق التدریس،آموزش یاران و دیگر پرسنل خدوم همچون نیروهای خدماتی و بازنشسته آموزش و پرورش اقدام خاصی صورت نگرفته است.

 • بودجه آموزش و پرورش تقویت نشده و اقدام جدی درخصوص پرداخت معوقه ها صورت نگرفته است.برچسب ها: دکترفلاحت پیشه ، وزیرآموزش وپرورش ، نماینده مجلس ،

چهارشنبه 24 آذر 1395

خاطرات سیاسی دکتر فلاحت پیشه:

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :خاطرات سیاسی ،

پس از شش ماه پیگیری ۲۴ ساعته عمران و توسعه؛ در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو "#شارو" تنها کلمه ای است که می توانم برای عملکرد این حوزه در چهار ساله قبل از آن به کار گیرم.

"راه آهن غرب کشور"

در راه آهن غرب کشور نه تنها شما حق مردم استان، بلکه منافع ملی کشور "#شارو" شد. لذا بر خلاف انتظار همگان سؤال راه آهن را در مجلس جدید ، به جای وزیر راه از "#وزیراطلاعات" کشور پرسیدم. و در نطقم گفتم در حق "#مقام_معظم_رهبری" ظلم کرده اید . طبق قانون تخصیص بودجه های سفر مقام معظم رهبری ، صد در صد است. ولی از 300 میلیارد تومان آخرین سال مجلس ما در دوره نهم ، فقط 28 میلیارد تومان داده شد . در حالیکه کسانی همچون دو معاون رئیس جمهور هر کدام 220 و 190 میلیارد تومان را به استان های خود اختصاص دادند. همچون سفر دوم آقای احمدی نژاد ، نزدیک بود سفر آقای روحانی را نیز به هم بزنیم که سر انجام دولت پذیرفت و راه آهن سال آینده به کرمانشاه می آید و انشأالله سال بعد از آن ایستگاه اسلام آباد غرب افتتاح می شود .
طبق نقشه؛ شهرهای قصرشیرین و سرپل ذهاب ایستگاه راه آهن خود را دارند و بنده وظیفه خودم دانسته و به مسئولین مربوطه هشدار داده ام که نباید دومین شهر مقاوم کشور، گیلانغرب تنها شهری باشد که از نعمت ایستگاه محروم شود . و اگر از ضرورت اتصال سریعتر راه آهن به مرز دفاع می کنم ، دلیل آن تحلیل راهبردی و امنیتی این طرح است و همواره به عنوان همکار شاهد دلسوزی نمایندگان دیگر استان به ویژه نماینده عزیز قصر شیرین ،سرپل ذهاب و گیلانغرب از طرح های مرزی بوده ام و زحمت ایشان را پاس می دارم.


پایان بخش پنجم...


کنفرانس تهران بسترسازی برای آرامش منطقه

http://andisheh-kermanshah.ir/images/islamabad/1035.gif

برگزاری کنفرانس امنیتی تهران با وجود اینکه برخی کشورهایی که خود در ناامنی منطقه حضور دارند، سعی کردند آن را تحت الشعاع تبلیغات خود قرار دهند، برگزار شد.

 • هم اکنون می‌بینیم که کشورهایی نظیر عراق و سوریه و حتی مردم و بازیگران سیاسی اصلی در کشورهایی مانند یمن، بحرین و لبنان که محل بی‌ثباتی شده‌اند، راهبرد مبتنی بر ثبات را انتخاب کرده‌اند و روز به روز نگاه همراه با شک و تردیدشان نسبت به راهبردهای فرامنطقه‌ای امریکا و مؤتلفانش جدی‌تر می‌شود.


ادامه مطلب

برچسب ها: فلاحت پیشه ، روزنامه ایران ، بحرین ، عراق ، سوریه ،

دنبالک ها: روزنامه ایران ،

 • به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "دکترحشمت_الله_فلاحت_پیشه"در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تبریک هفته وحدت به مردمان شیعه و سنی خطاب به "رئیس جمهور"عنوان کرد:

 • تشکیل کارگروه"بازگشایی مرزخسروی"

 •  پرداخت"حقوق کارگران شهرداری اسلام آبادغرب"

 • اجرای قانون بخشش سودها و وام‌های صدمیلیون تومانی" را داریم.

 • پرداخت خسارت گندم به مردم "منطقه هرسم" به دلیل اختلاف سیاسی بین استاندار کرمانشاه و سازمان مدیریت باعث پایمال شدن حقوق این قشر از مردم شده است.

 • قول‌هایی در خصوص 4 بانده شدن خط "پلدختر" و "قصرشیرین" داده شده است که تاکنون اجرایی نشده،باید گفت که اخیراً 2 دکتر منطقه در این جاده دچار حادثه شده‌اند و یکی از آنها فوت کرد.

 • دکتر فلاحت پیشه خواستار پرداخت حقوق سرباز معلم و حق‌التدریسی ها شد که نزدیک به یک سال پرداخت حقوق آنها به تأخیر افتاده است.

 • همچنان شاهد اهمال احداث دانشکده فنی مهندسی اسلام آباد غرب از سوی دانشگاه رازی کرمانشاه هستیم از سوی دیگر از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌خواهیم حقوق کارکنان مخابراتی روستایی را تأمین کند.

 • نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است تضییع حقوق 300 مهندس ناظر کشاورزی استان کرمانشاه در اجرای ناصحیح قانون استخدام ناظرین کشاورزی بررسی دقیق شود.

 • عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت:استخدام پرسنل آموزشی آموزشکده های فنی و حرفه‌ای، ارتقاء وضعیت استخدام کارکنان  و کارگران زیرمجموعه وزارت نفت و ارتقاء وضعیت شغلی نیروهای شرکتی دولتی و شهرداری‌ها را از دولت خواستاریم.


برچسب ها: رییس جمهور ، فلاحت پیشه ، مجلس ،

دنبالک ها: خانه ملت ،

پیام تسلیت دکتر فلاحت پیشه
به مناسبت ضایعه درگذشت پزشک متعهد "سرکارخانم پرنیان مرادی"◾️

ضایعه درگذشت سرکار خانم دکتر پرنیان مرادی از پزشکان متعهد مرکز بهداشتی درمانی حمیل بر اثر سانحه دلخراش تصادف موجب تالم و تاثر گردید.
مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه و جامعه محترم پزشکی تسلیت عرض میکنم. و از درگاه خداوند برای آن بانوی سفر کرده؛ غفران الهی و برای بازماندگان صبر جزیل خواهانم.


تعداد کل صفحات: 4 1 2 3 4
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات