دکتر حشمت الله فلاحت پیشه tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com 2020-10-19T10:04:39+01:00 mihanblog.com دکتر فلاحت پیشه فلاحت‌پیشه مطرح کرد: 2017-10-11T08:21:50+01:00 2017-10-11T08:21:50+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2411 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی دولت نگاهی تمرکزگرا دارد/ راز امضاهای طلایی در سیستم مدیریتیبه گزارش خبرگزاری خانه ملت؛دکترحشمت‎الله فلاحت‎پیشه در ادامه تغییر و تحولات وزارت کشور و جابجایی استانداران اظهار داشت: دولت به شدت تمرکزگرا است و به مدیریت استانی چندان توجهی ندارند. درنتیجه همین امر باعث شد تنها تعدادی از مدیران در دولت دوازدهم به نسبت دولت یازدهم جابجا شوند.وی با بیان اینکه معمولا مجمع نمایندگان استان ها هم وارد یک فضای چالشی با دولت نمی شوند، گفت: در طول یک سال و چندماهی که در مجلس بودم تقریبا همه ط

دولت نگاهی تمرکزگرا دارد/ راز امضاهای طلایی در سیستم مدیریتی

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛دکترحشمت‎الله فلاحت‎پیشه در ادامه تغییر و تحولات وزارت کشور و جابجایی استانداران اظهار داشت: دولت به شدت تمرکزگرا است و به مدیریت استانی چندان توجهی ندارند. درنتیجه همین امر باعث شد تنها تعدادی از مدیران در دولت دوازدهم به نسبت دولت یازدهم جابجا شوند.

وی با بیان اینکه معمولا مجمع نمایندگان استان ها هم وارد یک فضای چالشی با دولت نمی شوند، گفت: در طول یک سال و چندماهی که در مجلس بودم تقریبا همه طرح های ملی و استانی را از مرکز پیش بردیم؛ چراکه نگاه دولت نگاهی تمرکزگرا است.

فلاحت پیشه در پاسخ به این سوال که این جابجایی ها بر چه اساسی صورت می گیرد؟، اگر عملکرد افراد قابل قبول بوده است چرا به فعالیت خودشان ادامه نمی‌دهند و محلشان تغییر می کند؟، گفت: دلیلش این است که دولت تنها نقدهای مدیریتی را به تاخیر می اندازد و آنها را استحاله می کند. خیلی از نقدها به برخی افراد در استان‌ها وارد بوده است اما این افراد دوباره در بخش دیگری به کار گرفته می شوند. لذا به نظر می رسد دولتی ها بیشتر از آنکه دغدغه رفع موانع و ایرادات را داشته باشند دغدغه مناصب محافل خود را دارند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس گفت: یکسری افراد جزو محافل مدیریتی هستند و دغدغه این است که این افراد مناصب خود را از دست ندهند لذا پست‌ها استحاله می شود و ما با پدیده محول کردن و مدیریت کردن پست ها مواجه هستیم.

به گزارش خبرآنلاین،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر می رسد دولت به دنبال افراد قوی نیست و از آنجایی که نگاهی تمرکزگرا دارد، همه امضاها به وزارتخانه ها و سازمان مدیریت بازمی‌گردد و این راز امضاهای طلایی در سیستم مدیریتی است که نقدها را متوجه دولت می کند. نباید فراموش کنیم دولت ادعای تمرکز زدایی داشت اما به این شیوه عمل نکرد. /

]]>
دکتر فلاحت پیشه در خصوص نقش طالبانی در عراق: 2017-10-11T08:20:01+01:00 2017-10-11T08:20:01+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2410 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی نخ تسبیحی که در عراق پاره شد/ جلال طالبانی بعد از ۲۰۰۳ با بارزانی در موضوع جدایی اقلیم کردستان درگیر بوددکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مناسبت در گذشته جلال طالبانی در خصوص رئیس جمهور سابق عراق به اظهار نظر پرداخت و گفت: در مجالس هفتم و هشتم رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و عراق بودم و در کمیسیون امنیت ملی فعالیت می‌کردم و تقریباً در همه دیدارهایی که بین ایران و عراق صورت می‌گرفت به خصوص در دیدارهای پارلمانی حضور داشتم. نماینده مردم اسلام آباد غ

نخ تسبیحی که در عراق پاره شد/ جلال طالبانی بعد از ۲۰۰۳ با بارزانی در موضوع جدایی اقلیم کردستان درگیر بود

حشمت الله فلاحت پیشه

دکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مناسبت در گذشته جلال طالبانی در خصوص رئیس جمهور سابق عراق به اظهار نظر پرداخت و گفت: در مجالس هفتم و هشتم رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و عراق بودم و در کمیسیون امنیت ملی فعالیت می‌کردم و تقریباً در همه دیدارهایی که بین ایران و عراق صورت می‌گرفت به خصوص در دیدارهای پارلمانی حضور داشتم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بلافاصله پس از بحران هایی که در سال ۲۰۰۳ شکل گرفت، در اوج این بحران‌ها به عراق سفر کردم و در اولین سفری که بغداد داشتم این شهر زیر آتش بود و عملا هیچ هتلی در عراق امنیت نداشت و من شب را میهمان خانه آقای جلال طالبانی بودم.

وی افزود: در همان زمان تصویری از نقش طالبانی در عراق ترسیم کردم، این بود که جلال طالبانی نخ تسبیح نخبگان عراق پس از صدام بود، بعد از سال ۲۰۰۳ میلادی که قدرت صدام فروپاشیده بود، جریانات واگرایانه و تفرقه افکن در عراق مورد تحریک و ترغیب قرار می گرفتند و جلال طالبانی نقش نخ تسبیح را بازی میکرد و کاری کرد که تمام نخبگان عراق حول قانون اساسی جدید و ساختار حکومت این کشور شکل بگیرند و مانع از فروپاشی عراق شد.

فلاحت پیشه متذکر شد: در سال ۲۰۰۳ بلافاصله نقشه تقسیم عراق توسط دستگاه های اطلاعاتی غربی و رژیم صهیونیستی در فضای افکار عمومی عراق پیچیده شد، سایت BBCانگلیسی، عراقِ سه کشوری را مشخص کرد که شامل کل کشور کردی، کشور عرب سنی و کشور عرب شیعی بود و در همان زمان طالبانی مانع از تجزیه عراق شد و به گونه ای عمل کرد که در این شرایط نیز عراق مستحکم تر شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همان زمان گرایشات تجزیه طلبانه در اقلیم کردستان شرکت گرفته بود و طالبانی تا زمانی که بود مانع از طرح این مسائل می شد ولی پس از بیماری ایشان، گرایشات تجزیه طلبانه نیز در اقلیم کردستان توسط بارزانی مطرح شد، همیشه جلال طالبانی بعد از سال ۲۰۰۳ در خصوص موضوع جدایی با آقای بارزانی درگیر بود و ایشان اعلام می‌کرد که ما باید با افتخار خودمان را جزء شاکله سرزمین عراق بدانیم و شرایط امروز عراق نشان می دهد که پس از طالبانی در عراق چه نخ تسبیحی پاره شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همان زمان دشمنان جمهوری اسلامی ایران و عراق مسائلی مانند نقض موافقتنامه الجزایر و دیگر مسائل اختلافی را مطرح کردند ولی آقای طالقانی رسماً پشت تریبون حاضر شد و اعلام کرد که تمام موافقت نامه های بین المللی و معاهدات دوجانبه را به عنوان رئیس جمهور عراق به رسمیت می شناسد و هیچ عاملی از گذشته بعنوان عامل اختلاف بین ایران و عراق وجود ندارد و این سنگ بنیانی برای مبارزه با اختلاف افکنی بین ایران و عراق شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این موضوعات را به عنوان دِینی که برگردنم بود در مورد جلال طالبانی بیان کردم، بیش از ۱۰ بار با جلال طالبانی دیدار کردم و معتقدم باید خط جلال طالبانی را تقویت کرد، زیرا وحدت در عراق و دوستی با ایران را همواره سرلوحه کار خود قرار داده بود./

]]>
خاطرات سیاسی دکتر فلاحت پیشه/ انقلاب عمرانی/ 2017-09-15T14:05:42+01:00 2017-09-15T14:05:42+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2408 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی  " #انقلاب_عمرانی ""#خاطرات_سیاسی_دکترفلاحت‌پیشه" انقلاب یعنی تحول بنیادین، وقتی معنای مثبت می گیرد که موجبات رضایت مردم را به دنبال داشته باشد. لذا در هر حوزه ای می توان انقلاب کرد.یک سال اول دوره سوم نمایندگی ام را وقف انقلاب در حوزه ی عمرانی کردم.و اکنون گزارش کوتاهی از انقلاب در بخش راه و شهرسازی را بیان میکنم;چهار سال رکود بیشترین ضربه را به بخش راه و شهرسازی اسلام آباد غرب وارد کرده بود.چند ماه قبل از انتخابات دوره دهم مجلس؛ بر حسب حساسیتم نسبت به آمار بالای تلفات جاده ای اسلام آ  " #انقلاب_عمرانی "

"#خاطرات_سیاسی_دکترفلاحت‌پیشه"

 انقلاب یعنی تحول بنیادین، وقتی معنای مثبت می گیرد که موجبات رضایت مردم را به دنبال داشته باشد. لذا در هر حوزه ای می توان انقلاب کرد.یک سال اول دوره سوم نمایندگی ام را وقف انقلاب در حوزه ی عمرانی کردم.و اکنون گزارش کوتاهی از انقلاب در بخش راه و شهرسازی را بیان میکنم;
چهار سال رکود بیشترین ضربه را به بخش راه و شهرسازی اسلام آباد غرب وارد کرده بود.چند ماه قبل از انتخابات دوره دهم مجلس؛ بر حسب حساسیتم نسبت به آمار بالای تلفات جاده ای اسلام آباد به دنبال دلایل این ضعف افتادم.سندی به دستم افتاد که گریه آور بود.بخشی از بودجه ملی بزرگراه پلدختر- اسلام آباد- قصرشیرین را از حوزه ی ما خارج کرده بودند و با رایزنی نماینده حوزه دیگر صرف احداث یک راه فرعی شده بود.این اقدام حتی قابلیت پیگرد قضایی در دیوان محاسبات را نیز داشت...
در اولین روز مجلس جدیدم 12 سوال را به هیئت رئیسه مجلس تقدیم کردم.
شهرم "#شارو" شده بود.حتما می دانید که این دور هیچیک از سوالاتم در صحن مطرح نشد. چون وزرای محترم در مرحله طرح سؤال در کمیسیون ها استدلال های بنده را می پذیرفتند و شخصآ مسئولیت جبران مافات را بر عهده گرفتند.
از این فرصت ها بیشترین استفاده را بردم.راه آهن،بزرگراه کربلا و دیگر طرحهای ملی را از لحاظ بودجه و توجه فعال کردیم.و برای اینکه به بودجه شهر فشار وارد نشود،حتی برای بخش اعظم طرحهای راه روستایی بودجه ملی گرفتم.انقلاب در آسفالت دوباره راههای حوزه ام حاصل این سیاست است.نیمی از راه اصلی 70 کیلومتری گهواره را در زمان مجلس هشتم خودم تامین اعتبار کردم.در طول چهار سال نبودنم،حتی یک متر آن آسفالت نشد.برگشتم و مابقی 35 کیلومتری آن را تکمیل کردم.
برادری می گفت: دکتر مردم این منطقه سه دوره است که به تو رای ندادند،ولی تو آبادش کردی...
عرض کردم عهد من با خداست.
اولا در دوره نخست نمایندگی ام به طور کامل به من رای دادند و در سایر دوره ها نیز ما را بی سهم نکردند.اما از همه مهمتر اینکه هیچوقت کینه رای نداشتم.
خوشحالم که مردم راضی اند و سعی خواهم کرد تا پایان سال آینده تمامی روستاهای دالاهو و گهواره را نیز از نعمت گاز برخوردار کنم.
کل مناطق شیان،حسن آباد و راوند چشمه سنگی تا جاده ایلام و جاده های روستایی باقی مانده همچون صید محمد زرده،خپگه- معارفی،چغاجنگه-امیرآباد خانمنصور-چشمه ولگه''سربکوه و...را از محل بودجه ملی تامین بودجه کردم.همچنین در هماهنگی با ادارات کل مختلف دیگر تلاش میکنیم تا برکت این امکانات در منطقه وجود دارد؛ معابر داخل روستاهای مرتبط و حیاط مدارس و... را نیز مرمت کنیم.
در عین حال از محل ردیف ماده 180 معروف به بودجه توازن نیز بیش از 22 میلیارد تومان برای اسلام آباد و بیش از 5 میلیارد تومان برای دالاهو اختصاص یافت.چون بخش اعظم روستاها یمان اعتبار ملی دریافت کردند و شاخص محرومیت آسفالت روستایی ما از میانگین کشوری بهتر شده است،به اتفاق فرمانداران محترم تصمیم گرفتیم بخش عمده ای از بودجه استانی را به داخل شهرها اختصاص دهیم.لذا از لحاظ بودجه ای زمینه برای انقلاب عمرانی شهری نیز فراهم است.در شهر اسلام آبادغرب چندین میلیارد تومان طرح آسفالت 'مبلمان شهری' فضای سبز و زیباسازی تعریف شده است.همچون دیگر پروژه ها تکمیل شهرک مشاغل نیز بعد از چهار سال رکود در دوره جدید بنده صورت خواهد گرفت.
در کمیسیون تلفیق برنامه و بودجه نیز حکم و ردیفی تحت عنوان "اربعین و عتبات عالیات" تصویب کردیم و نام هر پنج شهر اسلام آباد،کرند غرب،حمیل،گهواره و ریجاب را گنجاندیم.یک و نیم میلیارد تومان اعتبار ملی نیز از این محل به شهرداری های فوق اختصاص یافت.
انشاءالله با همت عزیزان شهرداری و شوراهای شهر می توانیم امسال انقلاب عمرانی شهری نیز داشته باشیم.
خلاصه سخن آنکه از اهل انصاف می خواهم یک سال اول بنده را از لحاظ بودجه و برنامه با کل چهار سال قبلش مقایسه کنند.اگر در این یک سال هشت برابر آن چهار سال بودجه به منطقه ام نیامده بود ، کل عملکرد بنده را زیر سوال ببرند.
*از #تخریبچی های فضای مجازی نیز این سوال را دارم که چرا این همه از مقایسه های بودجه ای می ترسند؟مگر غیر از بودجه چیز دیگری هست که منطقه ای را آباد کند؟ اگر انصاف داشتید ،به خاطر #خیانت های مکررتان به مردمان مظلوم استان #استغفار می کردید.شما "#خدایان_تاریکی" هستید.ضعف های گذشته و قوت های امروز را می پوشانید.چراغ های استان را خاموش می کنید تا مردم مجبور به انتخاب در تاریکی شوند.
با افتتاح هر طرح عمرانی چراغی در شهر روشن شده و هر چراغ یک بار شما را #رسوا کرده است.بترسید از نزدیک روزی که "#انقلاب_عمرانی" تمام شهر را روشن کند و آن وقت "#رسوایی" شما همچون "#چوپان_دروغگو" آوازه شود.
*خودم را با افتخار یک نماینده ملی می دانم نه نماینده بخشی،شهری یا استانی. دعوا بر سر محدود بودجه استانی را افتخار نمی دانم.
نماینده ملی آن است که هزینه های شهرش را به گردن خزانه ملی بیندازد.تابه بودجه شهر فشار وارد نشود.و شاخص های توسعه و عمرانی اش را نه در رقابت منطقه ای بلکه در رقابت ملی ارتقا دهد.به همین دلیل در ماده 112 قانون برنامه هنگام تلفیق بندی را گنجاندیم که طبق آن باید سالیانه ده درصد شاخص های توسعه و عمران استان های جنگ زده بیش از میانگین کشوری افزایش یابد تا بعد از پنج سال به سطح استان های برخوردار کشور برسیم.چنین قانونگذاری های است که توان چانه زنی یک نماینده را برای گرفتن بودجه ملی افزایش می دهد.
خدا را شاکرم که هر روز بخشی از ثمرات شب نخوابی هایم برای مردمان شریفی به بار می نشیند که در روزهای دشوار نامردی ها این برادر کوچکشان را تنها نگذاشتند.
]]>
حجاج ایرانی وارد مسائل حاشیه‌ای نشوند. 2017-09-04T16:57:36+01:00 2017-09-04T16:57:36+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2405 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی حجاج ایرانی وارد مسائل حاشیه‌ای نشوند.✴️"#دکترحشمت_الله_فلاحت_پیشه"، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس;آنچه در وهله اول در اجرای مناسک حج اهمیت دارد، حفظ جان، شان و ناموس حجاج ایرانی است.معتقدم تا زمانی که مقامات عربستان در ضمانت های اجرایی تغییری در حفظ جان و ناموس ایرانی ها ندهند، سفر حج نباید انجام شود. این موضوع کاملا آشکار است که عربستان سعودی از موضوع حج سوءاستفاده می کند. درآمد این کشور از مراسم سالیانه حج بیش از ۷ برابر عملکرد عمرانی جمهوری اسلامی ایران است و جالب اینجاست که این ک حجاج ایرانی وارد مسائل حاشیه‌ای نشوند.

✴️"#دکترحشمت_الله_فلاحت_پیشه"، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس;
آنچه در وهله اول در اجرای مناسک حج اهمیت دارد، حفظ جان، شان و ناموس حجاج ایرانی است.

توهین به روحانی، توهین به ساختار حقوقی کشور است/ قوه قضاییه با توهین‌کنندگان برخورد جدی کند/ تخریب رییس جمهوری در مجلس پیگیری خواهد شد
معتقدم تا زمانی که مقامات عربستان در ضمانت های اجرایی تغییری در حفظ جان و ناموس ایرانی ها ندهند، سفر حج نباید انجام شود. این موضوع کاملا آشکار است که عربستان سعودی از موضوع حج سوءاستفاده می کند. درآمد این کشور از مراسم سالیانه حج بیش از ۷ برابر عملکرد عمرانی جمهوری اسلامی ایران است و جالب اینجاست که این کشور هیچ مسئولیتی در این باره نمی پذیرد. از اتفاقات سال ۱۳۶۶ تا به امروز سعودی ها نخواسته اند تضمینی بدهند تا مسئولیت جان و ناموس حجاج ایرانی و دیگر کشورها را بر عهده گیرند.
قطر که امروزه با سعودی ها رابطه چندان خوبی ندارد و دیگر کشور های اسلامی باید انتقاد خود را از این عملکرد عربستان مطرح می کردند. سعودی ها حتی نسبت به مردم مسلمان خود هیچ مسئولیتی را نمی پذیرند؛ به این دلیل نظام بین الملل باید رویه جدی تری در مقابل سعودی ها پیش گیرد.
با رایزنی و مذاکراتی که دیپلمات های ما انجام دادند امیدوارم که امسال مسئله خاصی حجاج ما را تهدید نکند. به حجاج ایرانی پیشنهاد می کنم در این مراسم مذهبی وارد مسائل حاشیه ای نشوند، شعار ندهند و با توجه به موافقت نامه هایی که بین مسئولان سعودی و ایرانی امضاء شده طبق شیوه های برگزاری حج عمل کنند. البته اعتقاد دارم که شهروندان ما دقیقا عین شیوه هایی که در موافقت نامه ها آمده است عمل می کنند.

]]>
آمریکا پشت صحنه شایعه انتقال اورانیوم به ایران توسط الشباب است 2017-09-04T16:54:37+01:00 2017-09-04T16:54:37+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2404 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی آمریکا پشت صحنه شایعه انتقال اورانیوم به ایران توسط الشباب است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که خبرسازی‌های اخیر درباره انتقال مواد اورانیوم به ایران توسط گروه الشباب بی ارتباط با سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا نیست.

آمریکا پشت صحنه شایعه انتقال اورانیوم به ایران توسط الشباب است


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که خبرسازی‌های اخیر درباره انتقال مواد اورانیوم به ایران توسط گروه الشباب بی ارتباط با سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا نیست.

حشمت الله فلاحت پیشه

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در واکنش به خبرسازی‌های اخیر برخی رسانه‌های خارجی در خصوص  انتقال مواد اورانیوم به ایران توسط گروه الشباب گفت: ایران بعد از دهه ۱۹۹۰ که موضوع دستیابی به انرژی هسته‌ای را مطرح کرد متوجه شایعات جدی‌تری از انتقال اورانیوم به ایران شد که هیچ کدام با واقعیت انطباقی نداشت.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این شایعات از سوی کسانی مطرح می شود که بازیچه بازیگرانی با هدف تحت الشعاع قرار دادن فعالیت صلح آمیز ایران هستند اما فراموش کردند که ایران به دلیل داشتن پیشینه‌ای تاریخی و ریشه ای محکم به تعهداتش پایبند است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم یادآور شد: معمولا همزمان با گزارش‌های آژانس چه در زمان اعلام پایبندی ایران به ام پی تی و چه درباره پایبندی به تعهدات برجام شایعات این چنینی ظهور و بروز می کند تا فضای بین‌المللی را تحت الشعاع قرار دهد. حال اینکه براساس آخرین گزارش آژانس هسته ای و اعلام رسمی آمانو، ایران به تعهداتش پایبند بوده است.

فلاحت پیشه خاطرنشان کرد: این مسائل به این دلیل مطرح می شود که تیم رئیس‌جمهور جدید آمریکا از مخالفان ایران تشکیل شده است که چون نتوانستند نفوذی در آژانس پیدا کنند با توسل به گروه‌های تروریستی به دنبال انتشار چنین شایعاتی هستند. حال اینکه فعالیت‌های ایران هیچگونه مغایرتی با برجام نداشته است.

به گزارش ایسنا؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که پشت صحنه این شایعه سازی‌ها افراطیون و کسانی هستند که می‌خواهند عدم پایبندی ایران به تعهداتش را به جامعه بین‌المللی القا کنند. افرادی که قطعا بی ارتباط با سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا نیستند./

پایان پیام

]]>
دکترفلاحت پیشه مطرح کرد: 2017-09-04T16:53:56+01:00 2017-09-04T16:53:56+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2403 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی آژانس بین المللی انرژی اتمی چراغ سبز به آمریکا نشان نداد/ پروتکل الحاقی از سوی ایران پذیرفته شده است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید دارد که آمانو بر پایبندی ایران به برجام معترف است.

آژانس بین المللی انرژی اتمی چراغ سبز به آمریکا نشان نداد/ پروتکل الحاقی از سوی ایران پذیرفته شده است


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید دارد که آمانو بر پایبندی ایران به برجام معترف است.

فلاحت پیشه در بازدید از خبرگزاری خانه ملت

دکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به هشتمین گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در باره فعالیت هسته ای ایران در راستای اجرای برجام، اظهارداشت: دبیرکل این مرجع بین المللی برای هشتمین بار به پایبندی ایران به برنامه هسته ای تاکید کرد و به سمت نظر آمریکا برای بازدید از مراکز نظامی ایران نرفت.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه آمانو در گزارش آخر به گونه ای پاسخ آمریکایی ها را داد، گفت:  دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در آخرین گزارش خود در خصوص راستی آزمایی فعالیت هسته ای ایران به دغدغه های اخیری که آمریکا در جامعه جهانی ایجاد کرده بود پاسخ داد گفت و عنوان داشت هر زمان بخواهند از مراکز نظامی ایران بازدید می کنند.

وی با بیان اینکه بازدید از مراکز نظامی ایران مستند به پروتکل الحاقی است، ادامه داد: آمانو برای بازدید از مراکز نظامی اشاره تلویحی به پروتکل الحاقی داشت، این پروتکل اجازه سر زده را به آژانس بین المللی انرژی اتمی را می دهد.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه پرونده PMD ایران سال 93 بسته شده است توضیح داد: در ابتدای اجرای برجام، آژانس بین المللی انرژی اتمی با بازدید از مراکز نظامی پرونده فعالیت احتمالی هسته ای ایران در ابعاد نظامی را مختومه اعلام کرد.

فلاحت پیشه با بیان اینکه  یوکیا آمانو نخواست چراغ سبزی به آمریکایی ها نشان دهد، گفت: اینکه آژانس مطرح می کند هر زمان بخواهد از مراکز نظامی و غیرنظامی ایران بازدید می کند حاکی از آن است که روابط ایران و ایننهاد بین المللی عادی شده است و هیچ منعی برای ادامه  مناسبات با آژانس نیست و پایبندی ایران به (NPT) استفاده صلح آمیز از صلاح هسته ای به وجود آمده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی از سوی ایران توضیح داد: اجرای پروتکل الحاقی دارد و اجزای آن داوطلبانه نیست ایران این پروتکل را در قالب برجام پذیرفته هر چند که به تصویب مجلس نرسیده و به شکل سند قانونی در نیامده اما مجلس با تصویب برجام این پروتکل را هم تایید کرده است./

]]>
آینده اقتصادی خوب برای اسلام آباد غرب در راه است. 2017-09-04T07:00:13+01:00 2017-09-04T07:00:13+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2406 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی آینده اقتصادی خوب برای اسلام آباد غرب در راه است.✴️استاندار کرمانشاه گفت;طرح‌های بزرگ و تحول آفرینی در شهرستان اسلام آباد در دست اجراست که علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی، اشتغال زایی برای جوانان این شهر را در پی دارد.به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه، گفت: پروژه ریل گذاری راه آهن کرمانشاه به اتمام رسیده است و حال در فاز دوم این پروژه که شامل اتصال شبکه ریلی به خسروی با جدیت در حال اجراست تاکنون پروژه خط آهن کرمانشاه به اسلام آباد حداقل ۴۰ د آینده اقتصادی خوب برای اسلام آباد غرب در راه است.

✴️استاندار کرمانشاه گفت;
طرح‌های بزرگ و تحول آفرینی در شهرستان اسلام آباد در دست اجراست که علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی، اشتغال زایی برای جوانان این شهر را در پی دارد.


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه، گفت: پروژه ریل گذاری راه آهن کرمانشاه به اتمام رسیده است و حال در فاز دوم این پروژه که شامل اتصال شبکه ریلی به خسروی با جدیت در حال اجراست تاکنون پروژه خط آهن کرمانشاه به اسلام آباد حداقل ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و هم اکنون در مرحله تعیین محل ایستگاه و احداث ایستگاه است.
وی  بیان کرد: اسلام آباد به عنوان یکی از ایستگاه های این پروژه یکی از مهمترین نقاط محسوب می شود چرا که بعد از این ایستگاه خط راه آهن به خسروی و ایلام متصل  می شود.
رازانی بابیان اینکه  پتروشیمی اسلام آباد را هم یکی دیگر از این پروژه‌های عظیم در این شهرستان است افزود: هفته گذشته برای کمک به پیشرفت این پروژه با همراهی فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل پتروشیمی با رییس کل بانک مرکزی جلسه‌ای خوبی داشتیم و امیدواریم به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی آن باشیم.
وی منطقه آزاد قصرشیرین را دیگر طرح تحول آفرین در منطقه معرفی کرد و گفت: منطقه آزاد تجاری قصرشیرین بر اقتصاد و اشتغال شهرستان اسلام آباد نیز تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت.
استاندار کرمانشاه عبور زوار کربلا را را نیز نوید بخش روزهای خوب برای اسلام آباد دانست و افزود: با بازگشایی مرز خسروی امسال شاهد عبور زائرین کربلای معلی از مسیر اسلام آباد هستیم که این رویداد می‌تواند به رونق بیشتر منطقه کمک کند.
وی احداث جاده مستقیم کرمانشاه به حمیل را یکی دیگر از اتفاقات توسعه آفرین در شهرستان اسلام آباد خواند و گفت: با احداث این جاده، مسیر کرمانشاه به ایلام کوتاه‌تر می‌شود و بخش حمیل مستقیما به مرکز استان متصل می‌شود.
]]>
✴️عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم: 2017-09-04T05:01:49+01:00 2017-09-04T05:01:49+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2407 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی *مسئولان دولتی برای برطرف کردن مشکلات توسعه‌ای مناطق مرزی کرمانشاه تلاش کنند ."#دکترحشمت‌الله_فلاحت‌پیشه" در گفت‌وگو با خبرنگار #تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس‌ جمهوری در سفر استانی خود به کرمانشاه که گفتند بدن من از آمار بیکاری کرمانشاه می‌لرزد اظهار داشت:*بنده خطاب به ایشان و مدیران سابق و کنونی کشورعرض می‌کنم این مملکتی است که خود شما آن را ساختید و ریشه فقر و محرومیت استان کرمانشاه مانند سایر مناطق محروم کشور به دوران نظام رانت‌سالاری دولتمردان بر می‌گردد.*عضو کمیسیون *مسئولان دولتی برای برطرف کردن مشکلات توسعه‌ای مناطق مرزی کرمانشاه تلاش کنند .

"#دکترحشمت‌الله_فلاحت‌پیشه" در گفت‌وگو با خبرنگار #تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس‌ جمهوری در سفر استانی خود به کرمانشاه که گفتند بدن من از آمار بیکاری کرمانشاه می‌لرزد اظهار داشت:
*بنده خطاب به ایشان و مدیران سابق و کنونی کشورعرض می‌کنم این مملکتی است که خود شما آن را ساختید و ریشه فقر و محرومیت استان کرمانشاه مانند سایر مناطق محروم کشور به دوران نظام رانت‌سالاری دولتمردان بر می‌گردد.

حشمت الله فلاحت پیشه


*عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همزمان کشور در تکاپوی جذب 200 میلیارد دلار سرمایه خارجی است گفت: متأسفانه به روال ناعادلانه گذشته مهمانان خارجی فقط به چند شهر کشور رهنمون می‌شوند در حالی که باید سرمایه‌گذاری آینده باید به صورت عادلانه توزیع شود تا بنیان ناعدالتی تازه‌ای در کشور گذاشته نشود.
وی با اشاره به اینکه به هر حال دولت سرمایه خارجی را ضمانت  حاکمیتی می‌کند عنوان کرد: از اعتبار همه  ملت ایران برای  جذب سرمایه و اعتبار خارجی هزینه می‌شود پس باید این سرمایه‌ها در مناطق مختلف کشور توزیع کرد تا حق هیچ استانی ضایع نشود.

فلاحت‌پیشه با اشاره به ماده 112 قانون برنامه ششم و بودجه 1396 و ردیفی تحت عنوان کمک به توسعه استان‌های جنگ‌زده گفت: بر طبق این قانون دولت موظف است سالیانه 10  درصد شاخص‌های توسعه و عمران این استان را ارتقا دهد به طوری که در پایان قانون برنامه شاخصهای توسعه  به مرز استانهای برخوردار برسد.
وی با بیان اینکه بودجه امسال کفاف این همه اهداف را نخواهد کرد بیان کرد: انتظار می‌رود در طی پیش‌نویس  بودجه 98  عنایت لازم انجام شود.
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در راستای اجرای بند ج ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه از سازمان  امور اداری و استخدامی کشور تقاضا دارم هر چه زودتر آیین‌نامه ایثارگری کارکنان زمان جنگ شهرستان‌های اسلام‌آباد غرب و دالاهو را  صادر کند عنوان کرد: زیرا جنگ از بمباران این شهر شروع و با سقوط منافقین در این شهر به اتمام رسید.
نگاهی به جغرافیای سیاسی کشور نشان می‌دهد که مردم شریف کرد همواره مرزنشین بودند و در طول تاریخ هرگاه کیان ایران اسلامی به مخاطره افتاده است این مردم نجیب در نقاط حساس مستقر شدند و برای دفاع از ایران اسلامی جان خود را فدا کردند.
ما "#کوردها" همواره در کنار برادران و اقوام دیگر حماسه آفریدیم و مفتخر هستیم که کشورمان به بالاترین شاخص امنیت خوداتکا دست یافته است.
خانواده‌ای را در استان کرمانشاه پیدا نخواهید کرد که حداقل به یکی از مصادیق ایثار مفتخر نباشد زیرا در دوران جنگ و دفاع مقدس ایثار، دفاع، جانبازی و شهادت بخشی از ادبیات روزمره مردم این استان بوده است.
شهرستان اسلام‌آباد غرب، شهر مرصاد و محل شکست نفاق است و به یاد دارید مردم این شهر در زمانی به جنگ منافقین و 36 کشور جهان رفتند که زخم 8 سال جنگ را نیز بر پیکر داشتند.
اکنون بعد از 29 سال بعد از جنگ دیگر دلیلی بر کم توجهی در زیرساخت‌های توسعه مناطق مرزی از سوی مسئولان دولتی وجود ندارد.
]]>
دکترفلاحت پیشه تشریح کرد: 2017-09-02T16:51:23+01:00 2017-09-02T16:51:23+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2401 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ترامپ برای اثبات بدعهدی ایران در برجام تیم تحقیقاتی تشکیل داد /تشریح جایگاه رفتار سیاسی در پسابرجام در عرف بین الملل عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس جایگاه رفتار سیاسی در پسابرجام در عرف بین الملل را تشریح کرد.

ترامپ برای اثبات بدعهدی ایران در برجام تیم تحقیقاتی تشکیل داد /تشریح جایگاه رفتار سیاسی در پسابرجام در عرف بین الملل


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس جایگاه رفتار سیاسی در پسابرجام در عرف بین الملل را تشریح کرد.

حشمت الله فلاحت پیشه

دکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تلاش آمریکا برای بازدید از مراکز نظامی به واسطه آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار داشت: ادعای نماینده آمریکا در سازمان ملل ادعای غیر برجام است چرا که بعد از اولین بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی، ابعاد احتمالی نظامی برنامه های هسته ای ایران بسته شد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برنامه هسته ای ایران بعد نظامی ندارد، ادامه داد: براساس بررسی ها و اعلام آژانس بین المللی انرژی اتمی و شورای امنیت سازمان ملل پرونده PMD ایران بسته شد.

وی گفت: اما ترامپ تیمی برای اثبات بدعهدی ایران در برجام تشکیل داده و از آنجایی که به هیچ موردی نرسیده است تلاش دارند با طرح موضوعاتی خارج از برجام، عدم پایبندی ایران به برجام را اثبات کند. 

این نماینده مجلس با بیان اینکه درخواست بازدید از اماکن نظامی ادعای سیاسی است، عنوان کرد: اگر امروز آمریکا عدم پایبندی به برجام را اعلام کند نمی تواند تغییری در عرف بین الملل ایجاد کند چرا که پسابرجام به عرف بین الملل تبدیل شده است و کشورها حاضر به همراهی آمریکا در اعمال تحریم ها علیه ایران نخواهند بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کشورهای دنیا دیگر تحریم های آمریکا علیه ایران را به عنوان تحریم های فرامرزی قبول نخواهند کرد./

]]>
فلاحت پیشه مطرح کرد؛ 2017-09-01T12:50:35+01:00 2017-09-01T12:50:35+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2400 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی تلاش ترامپ برای برهم زدن برجام و تبدیل آن به یک توافق سختگیرانه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه آمریکایی‌ها بر آژانس اعمال نفوذ خواهند کرد، گفت: مسئولیت هرگونه نوسان در برجام، بعهده آژانس است.

تلاش ترامپ برای برهم زدن برجام و تبدیل آن به یک توافق سختگیرانه


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه آمریکایی‌ها بر آژانس اعمال نفوذ خواهند کرد، گفت: مسئولیت هرگونه نوسان در برجام، بعهده آژانس است.

حشمت الله فلاحت پیشه

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با اشاره به تحرکات اخیر آمریکایی‌ها از جمله سفر نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل به مقر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اظهار داشت: ترامپ تلاش می‌کند تا برجام را برهم بزند و آن را به یک توافق سختگیرانه تبدیل کند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس افزود: واقعیتی که وجود دارد، این است که ترامپ به دنبال اعمال مواد ۱۱ تا ۱۳ قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل است؛ این مواد اعلام می‌کند که اگر ایران به توافق هسته‌ای پایبند نباشد، تحریم‌ها برمی‌گردد. با توجه به اینکه در رابطه با این مسئله، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به عنوان داور مشخص شده است، آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند تا بر آژانس تأثیرگذار شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه اینها در حالی است که هم آژانس و هم شورای امنیت سازمان ملل متحد پایبندی جمهوری اسلامی ایران به برجام را اعلام کرده‌اند، اما ترامپ تیمی را مشخص کرده تا بهانه‌ای را برای اعلام عدم پایبندی ایران به برجام به دست بیاورند.

فلاحت‌پیشه تصریح کرد: با وجود همه تلاش‌ها، تاکنون نتوانسته‌اند هیچ بهانه‌ای به دست بیاورند و تنها بهانه‌ای که الان به دنبال آن هستند، ابعاد نظامی احتمالی پرونده هسته‌ای ایران یا همان PMD است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، نیکی هیلی این مسئله را مطرح کرده که تکلیف ابعاد نظامی پرونده هسته‌ای ایران هنوز مشخص نیست و ایران به توافق هسته‌ای پایبند نبوده است؛ در حالی که جمهوری اسلامی پیش‌بینی این موضوع را هم کرده بود و اولین نکته‌ای که در مذاکرات هسته‌ای به طور جدی مطرح شد، تعیین تکلیف موضوع PMD بوده و در نهایت هم آژانس بعد از بازدید، اعلام کرد که پرونده هسته‌ای ایران بُعد نظامی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بسته شدن برنامه PMD، مطرح شدن سایر موارد نوعی بهانه‌تراشی است و حالا باید ببینیم که آژانس چه رفتاری خواهد کرد.

وزارت خارجه «اعلام میزان پایبندی آمریکا به برجام» را از سازمان ملل بخواهد

فلاحت‌پیشه تاکید کرد: معتقدم وزارت امور خارجه به عنوان مسئول پرونده هسته‌ای، الان باید از سازمان ملل متحد و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دیگر نهادهای دخیل، بخواهد که میزان پایبندی یا عدم پایبندی آمریکا به توافق هسته‌ای در زمینه تحریم‌زدایی را اعلام کند تا در قالب دیپلماسی عمومی به کار ایران بیاید.

وی افزود: آمریکایی‌ها سخت به دنبال آن هستند که در اختلافات میان ایران و آمریکا، برجام قربانی شود اما جمهوری اسلامی مخصوصاً با طرحی که اخیراً در مجلس برای مقابله با اقدامات آمریکا تصویب شد، در زمین آمریکا بازی نکرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره رفتار احتمالی آینده آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در رابطه با ایران تصریح کرد: آژانس در گذشته از فشارهای آمریکا خیلی تأثیر پذیرفته، تا حدی که «هاینونن» که به نوعی نماینده آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران بوده، به عنوان قائم مقام مدیرکل آژانس منصوب شد.

به گزارش مهر؛ فلاحت‌پیشه تأکید کرد: آمریکایی‌ها بر آژانس اعمال نفوذ خواهند کرد، هرچند معتقدم شرایط بین‌المللی به گونه‌ای نیست که آمریکایی‌ها بتوانند نفوذی از آن نوع داشته باشند؛ اما انتظاری که از آژانس وجود دارد، این است که بداند اگر قرار باشد آژانس دوباره تحت تأثیر آمریکا قرار بگیرد، برجام حتماً با نوسانات جدی مواجه خواهد شد که مسئولیت آن برعهده آژانس است./

پایان پیام

]]>
دکترفلاحت پیشه تشریح کرد: 2017-09-01T07:49:35+01:00 2017-09-01T07:49:35+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2399 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی بشاراسد توانسته نبرد را از میدان جنگ به میز مذاکره بکشاند / غرب در تدارک سهم خواهی و بازی سیاسی است دکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: در جنگ سوریه بازیگران غربی و رژیم های عربی از جمله عربستان در حال حرکت اجباری به سمت واق

بشاراسد توانسته نبرد را از میدان جنگ به میز مذاکره بکشاند / غرب در تدارک سهم خواهی و بازی سیاسی است


حشمت الله فلاحت پیشه

دکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: در جنگ سوریه بازیگران غربی و رژیم های عربی از جمله عربستان در حال حرکت اجباری به سمت واقع گرایی هستند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: تحولات میدانی سوریه به سمت و سویی سوق پیدا کرده است که عدم توانایی در کنترل داعش و ناتوانی داعش در رسیدن به اهداف تعیین شده توسط کشورهای غربی و عربی ، از تروریست های تکفیری چاقویی ساخته که دسته خود را می برد.

وی بیان داشت: دولت مستقر دمشق با همراهی ائتلاف متحدین دمشق و نقش راهبردی ایران و روسیه توانسته تمام نقشه های طراحان جنگ سوریه را به شکست بکشاند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عقب نشینی کشورهای اروپایی یا حتی عربستان به این دلیل است که آنها از تهدیدات داعش به شدت می ترسند.

وی تصریح کرد: بازی سیاسی که اکنون در دستور کار قرار گرفته قطعا توطئه های جدیدی را علیه بشار اسد در پی خواهد داشت اما همین میزان عقب نشینی قابل تامل است.

فلاحت پیشه گفت: دمشق توانسته خواسته های خود را از میدان جنگ به میدان بازی های سیاسی و مذاکره بکشاند که این خود یک پیروزی بزرگ برای بشاراسد است.

وی خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت اینجاست که پس از برقراری احتمالی آرامش در جنگ سوریه باید منتظر این باشیم که حامیان داعش به دنبال سهم خواهی در آینده دمشق خواهند بود.

گفتنی است که روزنامه تایمز در گزارشی در مورد تغییر ریشه‌ای در رویکرد بریتانیا و هم‌پیمانانش در قبال جنگ در سوریه و توقف پافشاری‌شان برای کنار رفتن بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه از قدرت و چه بسا پذیرش انتخاباتی که به اسد اجازه شرکت در آن را می‌دهد، تدوین کردند.

در این گزارش آمده است که هم‌پیمانان غربی به رهبران مخالفان سوری در جریان نشست اخیرشان در ریاض اعلام کردند که راهی در مقابل آنها جز پذیرش حضور اسد در دمشق نیست و در نتیجه، مجالی برای پافشاری جهت برکناری وی تا پیش از ورود به مذاکرات پیرامون آینده سوریه وجود ندارد.

پیشتر بوریس جانسون، وزیر خارجه انگلیس گفته بود: ما بر لزوم کنار رفتن اسد به عنوان یک پیش شرط اصرار داریم اما در حال حاضر می‌گوییم که او باید در چارچوب مرحله انتقالی برود و او حق دارد که وارد انتخابات دموکراتیک بشود.

]]>
✴️دستور دکتر سیف در هامش نامه دکترفلاحت‌پیشه جهت مساعدت در اختصاص یک و نیم میلیارد یورو تسهیلات به طرح پتروشیمی اسلام آباد غرب 2017-08-22T06:11:46+01:00 2017-08-22T06:11:46+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2398 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی ✴️دستور دکتر سیف در هامش نامه دکترفلاحت‌پیشه جهت مساعدت در اختصاص یک و نیم میلیارد یورو تسهیلات به طرح پتروشیمی اسلام آباد غرب*دکتر رازانی استاندار کرمانشاه و دکترفلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب با دکتر سیف مدیر عامل بانک مرکزی دیدار کردند*جلسه مهم مسئولان استان برای ضمانت حاکمیتی شش هزار میلیارد تومان تسهیلات پتروشیمی اسلام آبادغرب*دکتر سیف ‌:مژده میدهم که کار جذب 25 میلیارد دلار در حال نهایی شدن است. پتروشیمی اسلام آباد غرب را در رأس اولویت سرمایه گذارهای خارجی قرار می دهیم ، خوشبختانه م ✴️دستور دکتر سیف در هامش نامه دکترفلاحت‌پیشه جهت مساعدت در اختصاص یک و نیم میلیارد یورو تسهیلات به طرح پتروشیمی اسلام آباد غرب

*دکتر رازانی استاندار کرمانشاه و دکترفلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب با دکتر سیف مدیر عامل بانک مرکزی دیدار کردند
*جلسه مهم مسئولان استان برای ضمانت حاکمیتی شش هزار میلیارد تومان تسهیلات پتروشیمی اسلام آبادغرب

*دکتر سیف ‌:مژده میدهم که کار جذب 25 میلیارد دلار در حال نهایی شدن است. پتروشیمی اسلام آباد غرب را در رأس اولویت سرمایه گذارهای خارجی قرار می دهیم ، خوشبختانه مشکل اسنپ بک بازگشت تحریم ها حل شده است
*دکتر فلاحت پیشه : ایجاد پتروشیمی مشکل غرب استان کرمانشاه را حل خواهد کرد ، هم آقای رئیس جمهور و هم آقایان زنگنه، نوبخت و طیب نیا در جلسات مختلف ، دستورهایی ویژه ای جهت اجرایی شدن پروژه داده اند و با اختصاص تسهیلات لازمه زحمات این عزیزان و استاندار محترم به نتیجه خواهد رسید.
*دکتر رازانی استاندار کرمانشاه : آقای زنگنه به شخص بنده گفت، پتروشیمی اسلام آباد غرب 50 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم بوجود خواهد آورد.
ایشان تأکید کردند که به صورت روزانه پیگیر این پروژه عظیم خواهم بود.


joinus.png

]]>
استاندار کرمانشاه و دکترفلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب با دکتر سیف مدیر عامل بانک مرکزی دیدار کردند 2017-08-21T18:09:12+01:00 2017-08-21T18:09:12+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2397 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی استاندار کرمانشاه و دکترفلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب با دکتر سیف مدیر عامل بانک مرکزی دیدار کردند/جلسه مهم مسئولان استان برای ضمانت حاکمیتی شش هزار میلیارد تومان تسهیلات پتروشیمی اسلام آبادغرب استاندار کرمانشاه و دکترفلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب با دکتر سیف مدیر عامل بانک مرکزی دیدار کردند/
جلسه مهم مسئولان استان برای ضمانت حاکمیتی شش هزار میلیارد تومان تسهیلات پتروشیمی اسلام آبادغرب

]]>
کلیپ/دکترفلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مخالفت با برنامه های پیشنهادی دولت دوازدهم: 2017-08-17T19:30:46+01:00 2017-08-17T19:30:46+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2396 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی [http://www.aparat.com/v/QhwGB] [http://www.aparat.com/v/QhwGB]

joinus.png
]]>
✴️دکترفلاحت پیشه در تذکر شفاهی مطرح کرد; 2017-08-17T19:28:31+01:00 2017-08-17T19:28:31+01:00 tag:http://falahatpisheh.mihanblog.com/post/2395 علی فلاحت پیشه،سجادحسینی لزوم تشکیل کمیته ای ویژه برای پیگیری منطقه ویژه اسلام آباد غرب#دکترحشمت‌الله_فلاحت‌پیشه در نشست علنی امروز (پنجشنبه 26 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزرای دولت دوازدهم گفت:انتظار می رود که خانه تکانی مدیریتی انجام شده تا حق هیچ مدیری ضایع نشود اما حق احکام و ارقام در برنامه ششم توسعه نیز تضییع نشود.نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی افزود: آن دسته از مدیرانی که در توسعه کشور عملکرد قابل قبولی دارند از هر حزب و یا جریانی هستند باید در مدیریت لزوم تشکیل کمیته ای ویژه برای پیگیری منطقه ویژه اسلام آباد غرب

#دکترحشمت‌الله_فلاحت‌پیشه در نشست علنی امروز (پنجشنبه 26 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزرای دولت دوازدهم گفت:انتظار می رود که خانه تکانی مدیریتی انجام شده تا حق هیچ مدیری ضایع نشود اما حق احکام و ارقام در برنامه ششم توسعه نیز تضییع نشود.


نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی افزود: آن دسته از مدیرانی که در توسعه کشور عملکرد قابل قبولی دارند از هر حزب و یا جریانی هستند باید در مدیریت کشور باقی بمانند؛اما تداوم مدیریت افراد ضعیف در دولت به نفع کشور نبوده و شاخص های کمّی و کیفی حوزه عمران کشور را زیر سوال خواهد برد.

وی تاکید کرد: از رئیس جمهور ووزیر راه و شهرسازی تشکر می کنم اما تقاضا دارم تمام تجهیزات و پیمانکاران مورد نیاز برای حوزه راه و شهرسازی را به استان کرمانشاه منتقل کنند تا "#راه_آهن_اسلام_آبادغرب و #کرمانشاه به مرز ،سریعتر بین المللی شود.

#دکترفلاحت‌‌پیشه در تذکری خطاب به "#وزیر_اقتصاد_آینده" تصریح کرد: کمیته ویژه باید تشکیل شود تا علت عدم تشکیل "#منطقه_ویژه_اسلام_آبادغرب" با توجه به شرایط همچنان در وضعیت رکود باقی مانده است همچنین از همه وزرای کشور تقاضا دارم مسیر عتبات عالیات را به عنوان مسیری در نظر بگیرند که در آن توسعه عقیدتی، اجتماعی، فرهنگی وجود داشته و برای حل همیشگی مشکلات جامعه همچون بازنشستگان دولت و مجلس اقدامات مشترکی انجام دهند./

joinus.png
]]>